מדריך אינטרנטי בתחום הפנסיה

פנסיה

ביטוח בריאות

פנסיה


ביטוח בריאות הוא מוצר משלים לביטוח החיים, בעוד שבביטוח חיים המבוטח בפוליסה מקבל פיצוי כספי, בביטוח בריאות המבוטח מקבל טיפול רפואי, מי שביטח עצמו רק בביטוח חיים ללא ביטוח בריאות יגלה עד מהרה שאת כל כספו, שקיבל מחברת הביטוח בעבור מקרה הביטוח, יוציא על טיפולים רפואיים ותרופות.

כיסוי תרופות
הביטוחים המשלימים וקופות החולים אינם מכסים תרופות מצילות חיים שעלותם יכול להגיע ל- 20 אלף ₪ בחודש ואף ליותר, לדוגמא תרופת האווסטין לטיפול בסרטן השד, שעלותה עומדת על כ- 20,000 ₪ לחולה, רבלימיר לטיפול בסרטן המליאלומה נפוצה שעלותה עומדת על כ- 42,000 ₪ והטקסוטר, לטיפול בסרטן הקיבה, שעלותו החודשית מסתכמת בכ- 20,000 ₪.

כיסוי השתלות
על פי נתוני משרד הבריאות ממתינים כ- 1200 חולים בתור להשתלה בארץ, ביטוח בריאות פרטי מאפשר לך לממן בעזרתו השתלות בחו"ל. בשנה החולפת נפתרו 114 חולים בהמתנה להשתלה לעומת 92 חולים שנפטרו בשנה שלפני כן וכל זאת קשור לחוק ההשתלות החדש שעבר בכנסת שחוקק על מנת לרצות את החרדים, אך מקשה עוד יותר על תרומת איברים, לכן במקרים אלו לא מומלץ לסמוך על קופת החולים ועל משרד הבריאות שבמקרה של צורך בהשתלה יוכל לקבל מימון מהמדינה.

כיסוי ניתוחים בחו"ל
בנוסף, ביטוח בריאות פרטי מכסה ניתוחים מצילי חיים, הכוונה לניתוחי ראש וניתוחים נדירים שההתמחות בהם מצויה בידי רופאים שהקליניקה הפרטית שלהם ממוקמת באזורי אוכלוסיה גדולה יותר מאשר במדינת ישראל כמו ארה"ב , קנדה ואירופה. על מנת להגיע אליהם לניתוח צריך עזרה מרובה ומימון של המנתח, המלווה והוצאות של שהיה ושיקום לאחר הניתוח. ביטוח פרטי יממן לך את כל הניתוחים בארץ ובחו"ל כולל מנתח מומחה שאתה מעוניין בו וכל ההוצאות הנוגעות באופן ישיר או עקיף לניתוח.

ביטוח בריאות הוא ביטוח מציל חיים וחובה לעשותו לכלל המשפחה!