מדריך אינטרנטי בתחום הפנסיה

פנסיה

סיעוד בפנסיה- סיוע כלכלי ברכישת חיתולים למבוגרים

סיעוד בפנסיהכולנו מגיעים לגיל זקנה, והרבה מגיעים לשלב בו השליטה בסוגרי הגוף אינה מושלמת. קושי בשליטה בהפרשות בין אם בשל זקנה, מחלה או פגיעה פיזיולוגית אינו נעים ופוגע ביכולת התפקוד השוטף. בכדי להקל על האדם הסובל מבעיה זו נמצא לבעיות ההתאפקות פיתרון בדמות מוצרי היגיינה ייחודיים המיועדים לספיגת הפרשות הגוף בצורה נקייה ונעימה, ומותאמים לשימוש ביום ובלילה. מוצרים חדשניים כגון חיתולים למבוגרים במידות גדולות, תחתונים סופגים, פדים סופגים, סדינים מיוחדים ומוצרי היגיינה נוספים תומכים במערך הטיפולי היום יומי ומקלים את חייהם הן של המטופלים והן המטפלים.

אולם מוצרים אלו אינם מחולקים חינם בבתי המרקחת, והשימוש השוטף בהם עולה כסף. המוסד לביטוח לאומי לא מעניק קצבאות בקלות, ונוחותם של המבקשים אינה תמיד עומדת ראשונה במעלה. ישנם תנאים וקריטריונים מפורטים לקבלת קצבת סיעוד. כמו כן, הקצבה המתקבלת מהמוסד לביטוח לאומי אינה מתקבלת בכסף, אלא בשירותים כגון מטפל בבית האדם, טיפול במרכז יום לקשישים, משדר מצוקה, שירותי מכבסה ואספקת מוצרי ספיגה חד פעמיים. סל השירותים המוענק נקבע על ידי ועדה מיוחדת, ובהתחשב בהכנסות וקצבאות אחרות המגיעות לאדם בין אם שייכות לו עצמו או לבני משפחתו הקרובה.

ביטוח סיעודי מאפשר סבסוד של טיפולים הנדרשים בשל אי יכולתו של אדם לפעול באופן עצמאי בחיי היום יום. מתן צרכים הינו אחת הפעילויות הבסיסיות ביותר בחייו של אדם, וזה אשר אינו מסוגל לשלוט בה, בוודאי שראוי לסיוע. במידה ונרכש ביטוח מתאים הכיסוי הכלכלי מובטח לו כל עוד יזדקק לכך. הביטוח הסיעודי נרכש באופן פרטי על ידי תשלומי פרמיה קבועה וסדירה, ועל כן מתן גמול הביטוח יהא כפי שנחתם מראש בפוליסת הביטוח.

ביטוח סיעודי פרטי למעשה מבטיח לכם את היכולת להקל על עצמכם, ולזכות באיכות חיים ובנוחות הטובה ביותר, מבלי לחשוש להפסקת תשלומי קצבה, ומבלי לחוש שאתם מהווים מעמסה על אחרים הקרובים לכם מבחינה כלכלית. הביטוח הפרטי שלכם הוא שממן את עלויות הטיפולים והמוצרים הנלווים ללא התחשבות בהכנסות יקיריכם. באמצעות ביטוח סיעודי אתם מבטיחים שקט נפשי ונוחות לכם ולמשפחה שלכם.